Медики психіатричної лікарні “Заклад” заблокували рух автотранспорту на трасі Київ-Чоп Інформацію, яку приховує міський глова А. Щебель та перший заступний гооови РДА Ю. Шпак щодо COVID-19 Володимир Паньків звернувся до Миколаївської райради та адміністрації щодо стабілізації ситуації з епідемією коронавірусу в Миколаївському районі У Миколаївському райсуді новий суддя “Казав Щебель, що почистить людям канаву, якщо вони за нього проголосують” – житель міста Миколаєва

В Миколаївському районі розпочались заходи з дезінфекції місць скупчення людей

В Миколаївському районі, за запитом депутата Миколаївської райради Паньківа Володимира, розпочато дезінфекцію місць великого скупчення людей.


Миколаївське відділення Держпродспоживслужби розпочало дезінфекцію зупинок громадського транспорту, території базару, території біля цервков тощо. 

У середу було проведено заходи з дезінфекції у місті Миколаїв. У четвер представники Держпродспоживслужби перебували у селі Дроговиж, а в п’ятницю прибули в Більче, Болоню, Криницю та Рудники. 

В основному було продезинфіковано зупинки транспорту, а також прилеглу територію до церков. Визначені місця обробили спецзасобами (сміш хлорки,  бланідас А форте, Критал 1000 та води)

“Миколаївський район сьогодні в числі перших розпочав ось такі заходи щодо недопущення поширення коронавірусу, хоча по Україні це вже робиться в багатьох населених пунктах. Після того, коли комісія ТЕБ і НС не продумала стратегії поведінки з дезінфекцією місць великого скупчення людей, вирішив зачитати депутатський запит, для того, щоб попередити поширення коронавірусу “- розповів депутат Володимир Паньків 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*