Уряд розширив перелік магазинів, яким дозволено працювати в час карантину В Миколаївському районі розпочались заходи з дезінфекції місць скупчення людей 100% поданих пропозицій Миколаївською лікарнею прийняті Національною службою здоров’я України Миколаївська райрада збирається на термінову позачергову сесію Як мер Щебель і досі обдурює громаду Миколаєва

В Миколаївському районі розпочались заходи з дезінфекції місць скупчення людей

В Миколаївському районі, за запитом депутата Миколаївської райради Паньківа Володимира, розпочато дезінфекцію місць великого скупчення людей.

Миколаївське відділення Держпродспоживслужби розпочало дезінфекцію зупинок громадського транспорту, території базару, території біля цервков тощо. 

У середу було проведено заходи з дезінфекції у місті Миколаїв. У четвер представники Держпродспоживслужби перебували у селі Дроговиж, а в п’ятницю прибули в Більче, Болоню, Криницю та Рудники. 

В основному було продезинфіковано зупинки транспорту, а також прилеглу територію до церков. Визначені місця обробили спецзасобами (сміш хлорки,  бланідас А форте, Критал 1000 та води)

“Миколаївський район сьогодні в числі перших розпочав ось такі заходи щодо недопущення поширення коронавірусу, хоча по Україні це вже робиться в багатьох населених пунктах. Після того, коли комісія ТЕБ і НС не продумала стратегії поведінки з дезінфекцією місць великого скупчення людей, вирішив зачитати депутатський запит, для того, щоб попередити поширення коронавірусу “- розповів депутат Володимир Паньків 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*