Спільнота “Діємо Разом” передала для Миколаївської лікарні благодійну допомогу Депутат Миколаївської райради Паньків Володимир вказав на зловживання в Миколаївській РДА За 120 тис. грн. на рік продано право оренди ставка в Миколаївському районі В Миколаївському районі виявлено нові випадки інфікування коронавірусом Економічні наслідки епідемії для Миколаївського району

На в’їзді у Львівську область мірятимуть температуру

На  в’їздах та виїздах з Львівської області будуть встановлені блокпости. Про це під час брифінгу розповів заступник голови ЛОДА Тарас Грень.

За його словами, буде встановлено 14 блокпостів, на яких чергуватимуть працівники поліції, ДСНС, Нацгвардії, представники місцевого самоврядування та медики -пише сайт https://dyvys.info/. «Ці блок-пости мають на меті можливе обмеження руху, якщо зміниться чи погіршиться санепідемситуація. Блок-пости стоятимуть на виїзді з Львівської області до Волинської, Рівненської, Тернопільської, Івано-Франківської та Закарпатської областей. Також передбачено ще шість мобільних блок-постів, які встановлюватимуть з огляду на ситуацію. На постах будуть проводити вимірювання температури», – розповів Тарас Грень.

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*