Спільнота “Діємо Разом” передала для Миколаївської лікарні благодійну допомогу Депутат Миколаївської райради Паньків Володимир вказав на зловживання в Миколаївській РДА За 120 тис. грн. на рік продано право оренди ставка в Миколаївському районі В Миколаївському районі виявлено нові випадки інфікування коронавірусом Економічні наслідки епідемії для Миколаївського району

«Тато», який забув про дату «народження дитини»

Історично та традиційно склалось, що посаду міського голови прирівнюють до господаря, «батька» міста. А добрий «тато» має знати все про своє «дітище», яке згідно законодавства України він «плекає» 5 років.

Цьогоріч  місту Миколаєву виповнилось 450 років! Привілей короля Сигизмунда Августа на заснування міста Миколаєва і надання йому магдебурзького права підписаний 20 лютого 1570 р. і виданий Миколі Тарлу.

Проте ані міський голова Миколаєва Андрій Щебель, ані депутатський корпус не відзначили такої пам’ятної події, бо, напевно, забули. Звісно не потрібно веселих і гучних святкувань, але привітання очільника міста для городян мало б бути.

Та сайт міськради такої події не висвітлив. Більше того 19 лютого відбулась сесія Миколаївської міської ради, де 2020 рік обрали роком Уляни Кравченко, але про саме місто Миколаїв ані словом.

І актуальним сьогодні стає вислів Максима Рильського: «Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього».

Leave a comment

Your email address will not be published.


*