Спільнота “Діємо Разом” передала для Миколаївської лікарні благодійну допомогу Депутат Миколаївської райради Паньків Володимир вказав на зловживання в Миколаївській РДА За 120 тис. грн. на рік продано право оренди ставка в Миколаївському районі В Миколаївському районі виявлено нові випадки інфікування коронавірусом Економічні наслідки епідемії для Миколаївського району

Економічні наслідки епідемії для Миколаївського району

Впроваджений карантин вплинув на всі сфери життя. Також запровадження урядом запобіжних заходів позначилось на економіці України і, зокрема, Миколаївського району.

Таким чином, станом на травень місяць в Миколаївському районі лишень близько 8 місцевих рад виконали свій бюджет, тобто зібрали планову кількість податків, а решта недовиконали. В більшості це пов’язано із паузою у виробництві, а відповідно і сплатою ПДФО (податку з доходів фізичних осіб), єдиного податку та інших.

Три місцеві ради району: Станківецька, Криницька та Великогорожанківська вже у квітні місяці отримали кошти на заробітну плату для працівників цих рад із бюджету Миколаївського району, оскільки на власних рахунках цих сільських рад не було коштів.

На жаль під час звіту заступників голови РДА Шпака Ю. та Радельцького Ю., а також самого голови Миколаївської РДА не було розроблено та представлено жодних напрацювань щодо виходу із економічної кризи в районі. Усі надії посадовців покладені на фінансову підтримку з державного бюджету в межах урядових програм.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*