Медики психіатричної лікарні “Заклад” заблокували рух автотранспорту на трасі Київ-Чоп Інформацію, яку приховує міський глова А. Щебель та перший заступний гооови РДА Ю. Шпак щодо COVID-19 Володимир Паньків звернувся до Миколаївської райради та адміністрації щодо стабілізації ситуації з епідемією коронавірусу в Миколаївському районі У Миколаївському райсуді новий суддя “Казав Щебель, що почистить людям канаву, якщо вони за нього проголосують” – житель міста Миколаєва

Економічні наслідки епідемії для Миколаївського району

Впроваджений карантин вплинув на всі сфери життя. Також запровадження урядом запобіжних заходів позначилось на економіці України і, зокрема, Миколаївського району.

Таким чином, станом на травень місяць в Миколаївському районі лишень близько 8 місцевих рад виконали свій бюджет, тобто зібрали планову кількість податків, а решта недовиконали. В більшості це пов’язано із паузою у виробництві, а відповідно і сплатою ПДФО (податку з доходів фізичних осіб), єдиного податку та інших.

Три місцеві ради району: Станківецька, Криницька та Великогорожанківська вже у квітні місяці отримали кошти на заробітну плату для працівників цих рад із бюджету Миколаївського району, оскільки на власних рахунках цих сільських рад не було коштів.

На жаль під час звіту заступників голови РДА Шпака Ю. та Радельцького Ю., а також самого голови Миколаївської РДА не було розроблено та представлено жодних напрацювань щодо виходу із економічної кризи в районі. Усі надії посадовців покладені на фінансову підтримку з державного бюджету в межах урядових програм.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*