Спільнота “Діємо Разом” передала для Миколаївської лікарні благодійну допомогу Депутат Миколаївської райради Паньків Володимир вказав на зловживання в Миколаївській РДА За 120 тис. грн. на рік продано право оренди ставка в Миколаївському районі В Миколаївському районі виявлено нові випадки інфікування коронавірусом Економічні наслідки епідемії для Миколаївського району

В Миколаївському районі виявлено нові випадки інфікування коронавірусом

Станом на 13 травня, ПЛР – тести в Миколаївському районі виявили 2 інфікованих особи коронавірусною інфекцією. Так, відповідно до інформації головного лікаря КП «Миколаївська КЦРЛ» Хрущ І., Миколаїв – 1 особа, Дроговиж – 1 особа.

Ці люди – це медперсонал, який контактував із інфікованим пацієнтом у Миколаївському поліклінічному відділенні 29.04.2020 року.

Нагадаємо, що минулого тижня від коронавірусної інфекції, помер 61-ий житель Миколаївського району (село Липиці), через якого, ймовірно, і були інфіковані вищезгадані працівники.  

За інформацією І. Хрущ, всього контактувало 14 медиків, але коронавірус виявили тільки у 2-ох. Зараз інфіковані працівники почувають себе добре та перебувають на самоізоляції.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*