Медики психіатричної лікарні “Заклад” заблокували рух автотранспорту на трасі Київ-Чоп Інформацію, яку приховує міський глова А. Щебель та перший заступний гооови РДА Ю. Шпак щодо COVID-19 Володимир Паньків звернувся до Миколаївської райради та адміністрації щодо стабілізації ситуації з епідемією коронавірусу в Миколаївському районі У Миколаївському райсуді новий суддя “Казав Щебель, що почистить людям канаву, якщо вони за нього проголосують” – житель міста Миколаєва

Депутат Миколаївської райради Паньків Володимир вказав на зловживання в Миколаївській РДА

Нещодавно відбулась сесія Миколаївської районної ради, на якій депутати вирішили заслухати звіт заступників та голови Миколаївської РДА. 

Під час запитань до першого заступника голови Миколаївської РДА Шпака Ю. А., депутат Паньків Володимир вказав на неприпустимість та перевищення повноважень в діях саме цього посадовця.

Йшлося про те, що за прямою вказівкою заступника Шпака Юрія, працівники миколаївського ЦНАПу відмовили в прийнятті документів від працівника КП “Миколаївська центральна районна лікарня”, та вказали, щоб спочатку ці документи показали і погодили їх прийняття саме у Шпака Юрія. Цю протиправну діяльність підтвердила і головний лікар комунальної установи Хрущ Ірина. Проте окрема група депутатів, які, очевидно, спеціально прийшли захистити Шпака Юрія (це депутати від Укропу та Народного Руху, а також працівник ЛОДА Тарас Оприск та Ярослав Муха), проігнорували це пряме порушення закону. Депутат Мартинюк Ігор взагалі сказав, що так відбувається процес державотворення.

“Мені дивно із сьогоднішньої поведінки окремих депутатів, які один на перед одного кричать, що закон вище всіх. Але ситуація з паном Шпаком це перший сигнал узурпації влади в Миколаївському районі. Причому цей чоловік взагалі з міста Львова. Сьогодні це медицина, а завтра можуть бути інші сфери життєдіяльності району – освіта, культура та навіть мешканці Миколаївщини, які виступають проти пана Шпака чи його “шефа” пана Щебеля. Чому я про це говорю в теперішньому часі? Тому що хоч пан Шпак Юрій і змінив місце праці з керуючого справами Виконкомом Миколаївської міськради на першого заступника голови Миколаївської РДА, прооте шеф у нього не змінився і це міський голова Миколаєва Щебель Андрій. Більше того, кажуть, що саме за сприяння міського голови та його однокласника, голови Львівської ОДА Козицького Максима, пан Шпак і отримав заповітну посаду заступника”- коментує депутат Володимир Паньків.

Очевидно, саме таким способом Щебель А. посилює своє становище в районі, оскільки грядуть вибори до об’єднаних громад. І саме тут має допомогти перший заступник голови Миколаївської РДА Шпак Юрій, який прийшов займатись не господаркою  Миколаївщини, а політикою.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*