Регламентна комісія на чолі з Наталією Верещинською проігнорували закон На Миколаївщині виявлено стихійні сміттєзвалища Міська влада «зливає» комунальне підприємство «Миколаївводоканал» Верховна Рада створила некомфортні умови для «своїх» виконавців робіт Миколаївську лікарню потрібно оснастити новітнім обладнанням – Андрій Патій

Кабмін вже вдруге переносить розгляд перспективного плану Львівщини – депутат ВРУ Рущишин Ярослав

Сьогодні, 20 травня відбулось чергове засідання Кабінету Міністрів України, на яке було винесено питання затвердження перспективних планів областей.

КМУ затвердили перспективні плани Рівненщини, Харківщини, Київщини та Сумщини. Але вже вдруге Львівщину відклали.

“Сьогодні з порядку денного засідання Кабінету міністрів раптово зникло питання про розвиток громад Львова і Львівщини. Останніми днями ширяться чутки про підкилимні домовленості між депутатами та впливовими людьми з Львівщини, що вирішується питання про зміну меж територіальної громади Львова без урахування думки самої громади. Ми, депутати Голос зі Львова, пішли на Кабмін, щоб попередити: будь-яка непублічність є неприпустимою, зокрема щодо прийняття рішень про Львів і Львівську область не в інтересах львів’ян і мешканців людей з околиць. Рішення має бути прийнято прозоро з урахуванням думки місцевих громад і його не можна затягувати” – коментує таке рішення депутат Ярослав Рущишин (на фото).

Нагадаємо що досі незрозумілою є позиція ЛОДА та Кабміну щодо перспективного плану Миколаївського району. 4 ради Миколаївщини: Старий розділ, Березина, Київець та Держів вилучили із Миколаївської ОТГ та доєднали до Нового Роздолу та Розвадівської ОТГ.

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*