Медики психіатричної лікарні “Заклад” заблокували рух автотранспорту на трасі Київ-Чоп Інформацію, яку приховує міський глова А. Щебель та перший заступний гооови РДА Ю. Шпак щодо COVID-19 Володимир Паньків звернувся до Миколаївської райради та адміністрації щодо стабілізації ситуації з епідемією коронавірусу в Миколаївському районі У Миколаївському райсуді новий суддя “Казав Щебель, що почистить людям канаву, якщо вони за нього проголосують” – житель міста Миколаєва

Кабмін вже вдруге переносить розгляд перспективного плану Львівщини – депутат ВРУ Рущишин Ярослав

Сьогодні, 20 травня відбулось чергове засідання Кабінету Міністрів України, на яке було винесено питання затвердження перспективних планів областей.

КМУ затвердили перспективні плани Рівненщини, Харківщини, Київщини та Сумщини. Але вже вдруге Львівщину відклали.

“Сьогодні з порядку денного засідання Кабінету міністрів раптово зникло питання про розвиток громад Львова і Львівщини. Останніми днями ширяться чутки про підкилимні домовленості між депутатами та впливовими людьми з Львівщини, що вирішується питання про зміну меж територіальної громади Львова без урахування думки самої громади. Ми, депутати Голос зі Львова, пішли на Кабмін, щоб попередити: будь-яка непублічність є неприпустимою, зокрема щодо прийняття рішень про Львів і Львівську область не в інтересах львів’ян і мешканців людей з околиць. Рішення має бути прийнято прозоро з урахуванням думки місцевих громад і його не можна затягувати” – коментує таке рішення депутат Ярослав Рущишин (на фото).

Нагадаємо що досі незрозумілою є позиція ЛОДА та Кабміну щодо перспективного плану Миколаївського району. 4 ради Миколаївщини: Старий розділ, Березина, Київець та Держів вилучили із Миколаївської ОТГ та доєднали до Нового Роздолу та Розвадівської ОТГ.

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*