Медики психіатричної лікарні “Заклад” заблокували рух автотранспорту на трасі Київ-Чоп Інформацію, яку приховує міський глова А. Щебель та перший заступний гооови РДА Ю. Шпак щодо COVID-19 Володимир Паньків звернувся до Миколаївської райради та адміністрації щодо стабілізації ситуації з епідемією коронавірусу в Миколаївському районі У Миколаївському райсуді новий суддя “Казав Щебель, що почистить людям канаву, якщо вони за нього проголосують” – житель міста Миколаєва

Карантин на Львівщині продовжили до 12 червня

Обласна комісія з ТЕБ і НС вирішила продовжити карантин на Львівщині. Про це під час брифінгу заявив заступник голови ЛОДА Тарас Грень. 

За його словами карантинні заходи продовжили до 12 червня, але вони можуть бути послаблені, якщо показник інцидентності становитиме менше 12. Саме через цей показник, який зараз становить у Львові понад 32%, область не може послабити карантинні заходи. За словами, директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ореста Чемериса, інші показники дозволяють послабити карантин.

За словами головного лікаря Миколаївського району Ірини Хрущ,  у реанімаційному відділенні Стрийської міської лікарні від коронавірусної хвороби Covid-19 померла жінка, 78 років з м. Миколаєва. 

Станом на 05.06.2020 року, у Миколаївському районі підтверджено 25 випадків захворювання коронавірусом.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*