Медицина Миколаївської громади недофінансована більше ніж на 17 млн. грн. Додаткові 200% премії меру Щебелю на “п’янку” Передвиборчі обіцянки, які виконуються не зважаючи на те, що не стали депутатами На Миколаївщині, внаслідок транспортної аварії, загинув неповнолітній хлопець Це якесь знущання над медиками! Працівникам психіатричної лікарні “Заклад” не виплачують зарплати, через що вони вкотре перекрили міжнародну трасу

Карантин на Львівщині продовжили до 12 червня

Обласна комісія з ТЕБ і НС вирішила продовжити карантин на Львівщині. Про це під час брифінгу заявив заступник голови ЛОДА Тарас Грень. 

За його словами карантинні заходи продовжили до 12 червня, але вони можуть бути послаблені, якщо показник інцидентності становитиме менше 12. Саме через цей показник, який зараз становить у Львові понад 32%, область не може послабити карантинні заходи. За словами, директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ореста Чемериса, інші показники дозволяють послабити карантин.

За словами головного лікаря Миколаївського району Ірини Хрущ,  у реанімаційному відділенні Стрийської міської лікарні від коронавірусної хвороби Covid-19 померла жінка, 78 років з м. Миколаєва. 

Станом на 05.06.2020 року, у Миколаївському районі підтверджено 25 випадків захворювання коронавірусом.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*