Регламентна комісія на чолі з Наталією Верещинською проігнорували закон На Миколаївщині виявлено стихійні сміттєзвалища Міська влада «зливає» комунальне підприємство «Миколаївводоканал» Верховна Рада створила некомфортні умови для «своїх» виконавців робіт Миколаївську лікарню потрібно оснастити новітнім обладнанням – Андрій Патій

Миколаївщина поставила антирекорд в захворюванні COVID-19

Як відомо з відкритих джерел та засобів масової інформації, на Львівщині спостерігається найвища захворюваність COVID-19 серед населення, а це близько 5000 людей (143 за останню добу).

На жаль, слід констатувати, що ситуація  з пандемією вийшла з-під контролю в Миколаївській РДА та у самому місті Миколаєві. За останню добу виявлено 10 хворих тільки по місту. Мер А. Щебель просто перестав інформувати жителів про ситуацію з COVID-19. А Миколаївська РДА не справляється із контролем над карантинними заходами. Більше того, очільники району та міста нехтують правилами поведінки в місцях скупчення людей.

Як приклад, можна спостерігати відзначення Дня конституції України 2020, де міський голова А. Щебель, голова РДА А. Вовчастий, заступник голови РДА Ю. Шпак, голова райради Т. Зубрицький, не дотримуючись соціальної дистанції та без захисних масок, фотографуються разом із дітьми-пластунами.

Для оцінки ситуації пересічними мешканцями району та нашими читачами, надаємо невеличкий коментар епідеміолога Марії Озірковської, опублікований на сторінці Миколаївської районної редакції:
” Антирекорд- COVID-19 на Миколаївщині- за вчора додалося 44 хворих- 10 по м.Миколаєву, 7-с.Черниця, 6-с.Пісочна, 5-с.Держів….Загалом- більше 150, на жаль, 4 померло. І це верхівка айсберга, бо при епідрозслідуваннях одного випадку часто виявляється, що в сім’ї хворіє (хворіла) дочка(син, внук…..)
Більшість хворих- від 30 до 60 років, потім- старші 60. Але є й хворі діти . Основні скарги- гарячка, кашель, біль у горлі, слабкість, втрата нюху. Але вірус має поліорганні ураження, тому в частини хворих- шлунково-кишкові розлади , дуже сильний головний біль. А віддалені наслідки хвороби ще не вивчені. Це особливо- небезпечне захворювання, а не просто ГРЗ!!


Випадки є в багатьох колективах – ФГ”Улар”, приватні підприємства, лікарня, міська рада, відділення зв’язку, міграційна служба, водоканал, ресторани… Набрид карантин? Набрид. Але лікарняне ліжко не є альтернативою!”.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*