На Миколаївщині виявлено стихійні сміттєзвалища Міська влада «зливає» комунальне підприємство «Миколаївводоканал» Верховна Рада створила некомфортні умови для «своїх» виконавців робіт Миколаївську лікарню потрібно оснастити новітнім обладнанням – Андрій Патій Якщо не вміють організувати процес, то хай самі беру шуфлю в руки

“Казав Щебель, що почистить людям канаву, якщо вони за нього проголосують” – житель міста Миколаєва

Учора Миколаїв залило рясним дощем з градом. У соціальних мережах жителі виставляють наслідки негоди.

З боку мерії міста джерелом усіх проблем виявились саме погодні умови, але вже 5 років міський голова змінює, ремонтує вулиці, проте нічого не вдосконалилось. Навпаки, ситуація із водовідведенням дощових та талих вод погіршилась.

Крім цього, особливо разючим є той факт, що самі мешканці із заявами звертаються до Миколаївської міської ради та МКП “ЖКУ” щоб почистили канави на вулиці Болоня, Зелена, Міцкевича, Підлісся, Дроговизька – проте від влади реакції “нуль”.

І ось коли вода завдала збитку майну мешканців міста, комунальні підприємства і мерія почали щось робити. Проте що саме роблять так і не можуть нікому пояснити. Зате не забувають зустрічатись з мешканцями і розповідати як вони рятують місто.

Нижче наводимо коментар одного з мешканців вулиці Болоня, яку відвідував мер А. Щебель та директор МКП “ЖКУ” В. Леськів

“Казав, що почистить нам рів на Болоні, якщо ми за нього проголосуємо в цьому році” – говорить мешканець міста Миколаєва пан В. про розмову з міським головою Щебелем А.

Очевидно, у 2020 році міський голова та комунальні підприємства забули про місто та дбають лишень за вибори та власний піар.

Фото депутата М. Галущака (вул. Болоня)

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*