Медики психіатричної лікарні “Заклад” заблокували рух автотранспорту на трасі Київ-Чоп Інформацію, яку приховує міський глова А. Щебель та перший заступний гооови РДА Ю. Шпак щодо COVID-19 Володимир Паньків звернувся до Миколаївської райради та адміністрації щодо стабілізації ситуації з епідемією коронавірусу в Миколаївському районі У Миколаївському райсуді новий суддя “Казав Щебель, що почистить людям канаву, якщо вони за нього проголосують” – житель міста Миколаєва

Вихованка Центру творчості дітей та юнацтва Галичини заспівала про екологію

Щороку, 3 липня людство намагається прожити один день без поліетиленових пакетів. Народний художній колектив музична студія «Джерело» дбає про екологію по своєму.
«Ми закликаємо людей менше використовувати поліетилен, пластик. Закликаємо по своєму, творчо, піснею. Нам потрібно будувати нову екологічну поведінку, саме так ми зможемо зберегти нашу Землю від катастроф. Аудіо уже готово, проте матимемо ще невеличкий відеоряд, щоб підкреслити цю проблему»- розповідає керівник студії Назар Савко.

Пісню написала мама вихованки МС «Джерело» Ірина Оршак, а заспівала донька Юстина Оршак . Назар Савко дав їй життя, написавши фонограму та записавши на студії . В арсеналі Юстинки вже є кілька хітів, які набирають мільйони переглядів на ютубі. Сподіваємось, що пісня на еко тематику стане не менш популярною і до неї дослухається значна частина людей.

За даними ООН, щороку у світі використовують 5 трильйонів поліетиленових торбинок. При цьому кожного  року до океану потрапляє 8 мільйонів тонн пластику. Щорічно у світі виготовляють понад 13 мільярдів пластикових пакетів, тобто 300 штук на кожного дорослого. У природному середовищі поліетилен розкладається більше ніж двісті років, а пластик – майже 450 років. Водночас деякі вчені вважають, що пластик лише розпадається на шматочки, які з часом стають меншими.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*