Медицина Миколаївської громади недофінансована більше ніж на 17 млн. грн. Додаткові 200% премії меру Щебелю на “п’янку” Передвиборчі обіцянки, які виконуються не зважаючи на те, що не стали депутатами На Миколаївщині, внаслідок транспортної аварії, загинув неповнолітній хлопець Це якесь знущання над медиками! Працівникам психіатричної лікарні “Заклад” не виплачують зарплати, через що вони вкотре перекрили міжнародну трасу

Вихованка Центру творчості дітей та юнацтва Галичини заспівала про екологію

Щороку, 3 липня людство намагається прожити один день без поліетиленових пакетів. Народний художній колектив музична студія «Джерело» дбає про екологію по своєму.
«Ми закликаємо людей менше використовувати поліетилен, пластик. Закликаємо по своєму, творчо, піснею. Нам потрібно будувати нову екологічну поведінку, саме так ми зможемо зберегти нашу Землю від катастроф. Аудіо уже готово, проте матимемо ще невеличкий відеоряд, щоб підкреслити цю проблему»- розповідає керівник студії Назар Савко.

Пісню написала мама вихованки МС «Джерело» Ірина Оршак, а заспівала донька Юстина Оршак . Назар Савко дав їй життя, написавши фонограму та записавши на студії . В арсеналі Юстинки вже є кілька хітів, які набирають мільйони переглядів на ютубі. Сподіваємось, що пісня на еко тематику стане не менш популярною і до неї дослухається значна частина людей.

За даними ООН, щороку у світі використовують 5 трильйонів поліетиленових торбинок. При цьому кожного  року до океану потрапляє 8 мільйонів тонн пластику. Щорічно у світі виготовляють понад 13 мільярдів пластикових пакетів, тобто 300 штук на кожного дорослого. У природному середовищі поліетилен розкладається більше ніж двісті років, а пластик – майже 450 років. Водночас деякі вчені вважають, що пластик лише розпадається на шматочки, які з часом стають меншими.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*