Медики психіатричної лікарні “Заклад” заблокували рух автотранспорту на трасі Київ-Чоп Інформацію, яку приховує міський глова А. Щебель та перший заступний гооови РДА Ю. Шпак щодо COVID-19 Володимир Паньків звернувся до Миколаївської райради та адміністрації щодо стабілізації ситуації з епідемією коронавірусу в Миколаївському районі У Миколаївському райсуді новий суддя “Казав Щебель, що почистить людям канаву, якщо вони за нього проголосують” – житель міста Миколаєва

Володимир Паньків звернувся до Миколаївської райради та адміністрації щодо стабілізації ситуації з епідемією коронавірусу в Миколаївському районі

Останні дані захворюваності на COVID-19 в Миколаївському районі викликають тривогу в мешканців, оскільки тільки з 7 по 14 липня кількість хворих суттєво зросла з 190 до 262 людей.

Депутат Володимир Паньків звернувся до Миколаївської райради, адміністрації, Держпродспоживслужби, районної лікарні та лабораторного центру з пропозиціями по зміні системи інформування мешканців району щодо поширення коронавірусу, посиленні контролю за масковим режимом, забезпечення медиків необхідними засобами захисту та дезинфікуючими засобами, а також проведенням дезінфекції місць великого скупчення людей.

14 липня відбулась позачергова сесія райради, на якій це питання розглянули. І виявилось, що в районі провал у боротьбі з пандемією. Ситуація неконтрольована з боку районної адміністрації та створеної комісії ТЕБ і НС. Керівники району взагалі не прийшли та не делегували свого представника на сесію ради. Депутатам повідомили, що голова РДА А. Вовчастий  у відпустці, перший заступник Ю. Шпак на самоізоляції, а другий заступник на лікарняному.

За пропозицією Володимира Паньківа, райрада прийняла рішення: зобов’язати лікарню та лабораторний центр щоденно подавати інформацію про епідеміологічний стан в районі (в основному статистичні дані), рекомендувати розробити графік заходів щодо дезінфекції місць скупчення людей (зупинки, ринки, під’їзди тощо) і подати його в пресу та реалізувати, лікарня подала листа на фінансування закупівлі засобів захисту та дезинфікуючими засобів на 300 тис.грн., а також має розробити програму щодо грошової допомоги медикам, які захворіли на коронавірус на місці праці та інші рекомендації.

Сьогодні найбільша захворюваність спостерігається в місті Миколаєві (більше 90 чол.)

 

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*