Регламентна комісія на чолі з Наталією Верещинською проігнорували закон На Миколаївщині виявлено стихійні сміттєзвалища Міська влада «зливає» комунальне підприємство «Миколаївводоканал» Верховна Рада створила некомфортні умови для «своїх» виконавців робіт Миколаївську лікарню потрібно оснастити новітнім обладнанням – Андрій Патій

Інформацію, яку приховує міський глова А. Щебель та перший заступний гооови РДА Ю. Шпак щодо COVID-19

Як виявляється поширення епідемії COVID-19 у Миколаївському районі передували декілька подій, які були приховані першим заступником голови Миколаївської РДА Юрієм Шпаком. Також ця інформація стосувалась і Миколаївської міської ради та міського  голови Андрія Щебеля.

Нещодавно відбулась чергова сесія Миколаївської районної ради, на якій, за ініціативи депутата Володимира Паньківа, було зініційовано питання щодо поширення COVID-19 у Миколаївському районі. Як ми уже писали, на цю сесію не прибули представники Миколаївської районної адміністрації. Проте прийшов один важливий чиновник, який розставив всі крапки над «і».

На жаль голова райради Т. Зубрицький не хотів надавати словам цього працівника важливості і постійно перебивав його під час доповіді. Але інформація цієї людини була ключовою у пошуку кореня усіх проблем, які стосувались стрімкого зростання кількості інфікованих в місті Миколаєві та районі.

Цей чиновник – це керівник державної установи Миколаївського міжрайонного відділу «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України” Юрій Чейпеш.

Яка ж інформація містилась у його доповіді?

Як виявилось, вищевказана установа проводила перевірку за дотриманням Плану протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-CoV у Миколаївському районі. І Миколаївська міська рада виявилась в числі установ, які не виконали цього плану. Також міський голова не створив мобільної групи на предмет моніторингу та забезпечення роботи інфраструктурних об’єктів на період коронавірусної ситуації.

Результатом такої роботи було виявлення хворих на коронавірус у Миколаївській міській раді, Водоканалі, тощо, а найбільша кількість хворих, а це понад 100 людей зафіксована в місті Миколаєві.

Саме цю інформацію і приховав колишній голова Виконавчого комітету, а сьогодні перший заступник голови Миколаївської РДА Шпак Юрій від людей, розповідаючи, що винні громадяни, бо не дотримуються карантинних вимог.

Серед пропозицій, які надав Юрій Чепеш було неухильно виконати рекомендації органам місцевого самоврядування (в тому числі і Миколаївській міській раді) по проведенню заходів з дезінфекції  для запобігання захворювання на CОVID-19 згідно листа ДУ „Львівський ОЛЦ МОЗ України” від 03.04.20р. № 1456/06. Як виявилось, дезінфікування місць великого скупчення людей було покладено саме на Миколаївську міську раду та інші органи місцевого самоврядування.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*