Медицина Миколаївської громади недофінансована більше ніж на 17 млн. грн. Додаткові 200% премії меру Щебелю на “п’янку” Передвиборчі обіцянки, які виконуються не зважаючи на те, що не стали депутатами На Миколаївщині, внаслідок транспортної аварії, загинув неповнолітній хлопець Це якесь знущання над медиками! Працівникам психіатричної лікарні “Заклад” не виплачують зарплати, через що вони вкотре перекрили міжнародну трасу

Миколаїв потрапив у “червону” зону. Що змінилось?

Відповідно до рішення ТЕБ і НС Миколаївської РДА від 06.11.2020 року, по всій території Миколаївського району встановлюється “червоний” епідемічної небезпеки.

Це означає, що припиняється відвідування закладів освіти здобувачами освіти, тобто школи закриваються на карантин, крім спеціалізованих закладів. Окрім цього забороняється приймання відвідувачів у різного роду розважальних установах, кафе, ресторанах.  Також під закриття на карантин підлягають магазини, окрім тих, де здійснюють продаж продуктів харчування, засобів гігієни, пального, медикаментів, ліків. Дозволено працювати банкам та страховим установам. 

З протоколом ТЕБ і НС Миколаївської РДА від 06.11.2020 року можна ознайомитись тут.

На жаль жодних пропозицій, дій щодо зменшення інфікування, покращення реагування на спалахи коронавірусу, знаходження альтернатив продовження роботи окремих закладів у цьому документі не запропоновано (обробка під’їздів багатоквартирних будинків, зупинок громадського транспорту, місць великого скупчення людей, інформування населення про наявність медикаментів, необхідних для лікування коронавірусу в домашніх умовах, наповненість ковідних лікарень).

Додатково інформуємо, що нардепи схвалили законопроєкт №3891 про обов’язкове носіння масок чи респіраторів в громадських місцях і транспорті. Тепер відсутність маски чи респіратора тягне за собою накладення штрафу від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – від 170 до 255 гривень.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*