Регламентна комісія на чолі з Наталією Верещинською проігнорували закон На Миколаївщині виявлено стихійні сміттєзвалища Міська влада «зливає» комунальне підприємство «Миколаївводоканал» Верховна Рада створила некомфортні умови для «своїх» виконавців робіт Миколаївську лікарню потрібно оснастити новітнім обладнанням – Андрій Патій

Передвиборчі обіцянки, які виконуються не зважаючи на те, що не стали депутатами

Нещодавно на своїй сторінці у соціальних мережах Володимир Паньків, депутат Миколаївської районної ради 7-ого скликання (2015-2020 рр.), розповів про виконання своїх передвиборчих обіцянок.

Так, до Миколаївської міської ради Львівської області було надіслано проєкт Статуту територіальної громади на 45 сторінках, який складається із 15 розділів і містить правила, за якими мала б функціонувати Миколаївська територіальна громада.

Проєкт Статуту було розроблено ініціативною групою Львівської обласної організації політичної партії “Голос” перед місцевими виборами. Команда кандидатів від Голосу до Миколаївської міської ради заявляла, що подасть цей проєкт на затвердження депутатам та, за умови представництва в раді, підтримає його.

На жаль, миколаївському Голосу не вистачило всього 23 голоси для проходження депутатів від цієї політичної сили до ради. Але як заявив лідер місцевого осередку ПП “Голос” Володимир Паньків, усі наші кандидати – люди свого слова! Вже після того, як відбулась перша установча сесія Миколаївської міської ради, проєкт Статуту було направлено на розгляд ради.

Сподіваємось, що депутати зможуть прийняти цей важливий документ, з яким можна ознайомитись тут.

 

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*