Громадські активісти Миколаївщини домоглись визнання незаконним тарифів на водопостачання та водовідведення та їх перерахунку Регламентна комісія на чолі з Наталією Верещинською проігнорували закон На Миколаївщині виявлено стихійні сміттєзвалища Міська влада «зливає» комунальне підприємство «Миколаївводоканал» Верховна Рада створила некомфортні умови для «своїх» виконавців робіт

Додаткові 200% премії меру Щебелю на “п’янку”

Гортаючи сторінки соціальних мереж, неодноразово натрапляємо на прохання про допомогу на лікування рідних, близьких людей. І десятки жителів нашої ОТГ неодноразово відгукувались і разом збирали необхідні кошти для тої чи іншої людини.

Але новообрані депутати Миколаївської ОТГ днями переступили чергову межу наглості. На позачерговій сесії вони більшістю голосів надають меру премію за натрудженість у праці. Так, дісно, Андрій Щебель за неповний грудень місяць зумів полякати медицину, культуру та освіту масовими звільненнями працівників. Можливо, така велика сума йому за це.

Таким чином у грудні зарплатня мера становитиме близько 60 000 грн. Із них посадовий оклад 12000 грн., 400% (200% премії депутати надали меру ще на першій сесії, 200% нещодавно  на позачерговій) премії та інші надбавки та доплати. Але окремі люди говорять, що, таке відбулось завдяки голові бюджетної комісії, представнику Української Галицької Партії, Івану Данилку, який успішно переніс традицію передноворічних святкувань депутатського корпусу за бюджетні гроші із районної ради до ради ОТГ. Таким чином, додаткові 200% премії, виділились на “п’янку” для депутатського корпусу. 

Як не дивно, жоден із депутатів-представників сіл ані словом не обмовився щодо такого кроку. Очевидним є те, що жителям Миколаївської ОТГ все підходить. 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*