Регламентна комісія на чолі з Наталією Верещинською проігнорували закон На Миколаївщині виявлено стихійні сміттєзвалища Міська влада «зливає» комунальне підприємство «Миколаївводоканал» Верховна Рада створила некомфортні умови для «своїх» виконавців робіт Миколаївську лікарню потрібно оснастити новітнім обладнанням – Андрій Патій

Стрийська лікарня отримала томограф за 12 млн. грн.

Стрийська центральна лікарня охоплює медичною допомогою майже чверть мільйона мешканців новоствореного Стрийського району, в тому числі мешканців колишнього Миколаївського району, які хворіють на коронавірус.

«Комп’ютерний томограф забезпечить своєчасну діагностику і, відповідно, негайну якісну медичну допомогу хворим у невідкладних станах. Це гострі інсульти, черепно-мозкові травми, пошкодження хребта, тазу. Це саме ті випадки, де встановлення діагнозу в першу годину поступлення у лікарню має вирішальне значення щодо життя пацієнта», – розповів директор КНП “Стрийська ЦРЛ” Олексій  Ігнатов.

Тепер мешканці Миколаївського району можуть їхати як у Львів, так і у Стрий. Це може зменшити чергу на діагностику, яка проводиться за допомогою комп’ютерного томографа.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*