Регламентна комісія на чолі з Наталією Верещинською проігнорували закон На Миколаївщині виявлено стихійні сміттєзвалища Міська влада «зливає» комунальне підприємство «Миколаївводоканал» Верховна Рада створила некомфортні умови для «своїх» виконавців робіт Миколаївську лікарню потрібно оснастити новітнім обладнанням – Андрій Патій

Оголошено штормове попередження!

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України по території м. Львова та Львівської області 4 січня вночі на дорогах ожеледиця.

До кінця доби 3 січня і вночі та в першій половині дня 4 січня туман видимістю 200-500м. Про це повідомляє головне управління ДСНС України у Львівській області та звертається до населення,що за поганих погодних умов зокрема ожеледиці та туману водіям транспортних засобів слід бути вкрай уважними. Дотримуйтеся швидкісного режиму, дистанції та відмовтеся від ризикованих маневрувань, які при несприятливих погодних умовах можуть привести до створення аварійних ситуацій.

Головне управління ДСНС України у Львівській області просить відповідально ставитись до власного життя і життя своїх близьких, а в разі виникнення небезпеки телефонувати до Служби порятунку “101”.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*