Громадські активісти Миколаївщини домоглись визнання незаконним тарифів на водопостачання та водовідведення та їх перерахунку Регламентна комісія на чолі з Наталією Верещинською проігнорували закон На Миколаївщині виявлено стихійні сміттєзвалища Міська влада «зливає» комунальне підприємство «Миколаївводоканал» Верховна Рада створила некомфортні умови для «своїх» виконавців робіт

Медицина Миколаївської громади недофінансована більше ніж на 17 млн. грн.

Відповідно до затвердженого депутатами бюджету Миколаївської міської ради на 2021 рік, загальна його цифра доходів становить більше 268 млн. грн., з яких власних надходжень – 130 млн. грн.

Зважаючи на ситуацію з коронавірусом, посадові особи Миколаївської міської ради мали б в першу чергу дбати саме за медицину, за належне утримання усіх закладів охорони здоров’я. 

Проте це лишень на словах! Як виявляється миколаївські медики недофінансовані більше ніж на 17 млн. грн. А це комунальні платежі, заробітна плата немедичного персоналу, паливно-мастильні матеріали, закупівля спеціальних медикаментів і багато іншого. Таким чином сума, яку спромоглись виділити на охорону здоров’я у 2021 році становитиме всього 5,5 млн. грн. з потрібних 22 млн. грн. 

Натомість посадовці ради себе не образили! Більше 18 млн. грн. закладено на заробітну плату апарату Миколаївської міської ради (міський голова, заступники, старости, інші працівники ради). Математика проста – штат 87 працівників із фондом оплати праці 18 млн. грн. Тоді середня заробітна плата в міські раді становитиме більше 21 000 грн. Доволі непогано! Можливо, посадовці ради розпочнуть лікувати хворих у майбутньому. Бо виходить, що коштами вони сповна забезпечені на відміну від медицини.

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*