Громадські активісти Миколаївщини домоглись визнання незаконним тарифів на водопостачання та водовідведення та їх перерахунку Регламентна комісія на чолі з Наталією Верещинською проігнорували закон На Миколаївщині виявлено стихійні сміттєзвалища Міська влада «зливає» комунальне підприємство «Миколаївводоканал» Верховна Рада створила некомфортні умови для «своїх» виконавців робіт

Якщо не вміють організувати процес, то хай самі беру шуфлю в руки

Цьогоріч лютий місяць по-справжньому розкрив суть своєї назви. Здається, реформа децентралізації мала б покращити комунікацію людей з владою, проте видається, що сталось все навпаки. Проблема з прибиранням снігу винесла на гору цілу низку більших, серед яких слід відмітити низьку комунікацію з людьми та невміння організувати процес. Хоча це б мали бути основні переваги керівника-господарника.

З усіх куточків Миколаївської громади линуть нарікання на прибирання вулиць від снігу. Оскільки, це є повноваженнями Миколаївської міської ради та комунальних підприємств, то слід б було організувати цей процес правильно.

Проте, цю функцію перебрали на себе дрібні підприємці, які володіють необхідною технікою та «по дзвінку» односельчан розгортають снігові завали. Окремі бізнесмени додумались із «замовників» брати окрему плату. А що? … Бізнес є бізнес.

Окрім цього влада мала б виділити дороги, які першочергово повинні бути доступними – доїзд до лікарні, пожежної частини, аварійні підйоми та спуски, центральна дорога міста чи села. Тут жителям Миколаївської ОТГ трішки пощастило, оскільки центральні вулиці сіл обслуговує Служба автомобільних доріг, яку координує Львівська обласна державна адміністрація. Тому дорога через Дроговиж на Ричагів та через Рудники на Криницю регулярно очищується.

Гірше в самому Миколаєві, бо все обслуговує комунальне підприємство. І дві чи три одиниці техніки для розчистки вулиць та тротуарів – це замало. І то ця техніка їздить взад-вперед по дзвінку депутатів, яким потрібно розчистити свої округа.

Як наслідок маємо колективне штовхання пасажирського автобусу на вулиці Д. Галицького, витягування із заметів «Школяриків» та інше. Така відсутність організації процесу прибирання сьогодні спостерігається не тільки в Миколаївській громаді, але й у інших населених пунктах. Але є й такі громади, які на відмінно впорались із погодним лихом.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*