Регламентна комісія на чолі з Наталією Верещинською проігнорували закон На Миколаївщині виявлено стихійні сміттєзвалища Міська влада «зливає» комунальне підприємство «Миколаївводоканал» Верховна Рада створила некомфортні умови для «своїх» виконавців робіт Миколаївську лікарню потрібно оснастити новітнім обладнанням – Андрій Патій

Миколаївський намет був першим на Майдані

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

І це чиста правда! З досліджень журналістів стало відомо, що це був саме миколаївський намет!

У ці лютневі дні мимоволі згадуємо ті важкі для країни часи, коли цвіт нації вийшов мирно на Майдан Незалежності боротись за європейські цінності, а натрапив на агресію та вбивства тодішньої влади. Значну лепту в історію Революції Гідності вклали люди із заходу України.
«Ми приїхали до Києва. Нас було близько 8 чоловік» – розповідає миколаївчанин Михайло Гнатів.

«З Юрієм Папугою ми знайшли магазин з мисливськими приладдями і забрали там велику десятимісну палатку. Правда, була одна проблема – кріплення цього намету були зроблені для умов «на природі», а не на бруківці чи бетоні. Але це нам не завадило.

Все ж втрьох встановили її ліворуч від монументу Незалежності. Пригадую, коли монтували цю палатку, то нас фотографували з усіх боків комунальники, преса, туристи та самі кияни. Ми навіть гадки не мали, що ситуація може так обернутись» – продовжує пан Михайло.

Простояв цей намет практично цілу зиму до наступу силовиків. У ньому готували чай та їжу для майданівців. Саме в цей період, в моменти протистоянь 18 лютого, палатка була спалена.

На завершення Михайло Гнатів додав: «Для нас цей намет став своєрідним символом Революції!».

Нагадаємо, що День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Момент встановлення наметової палатки…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Leave a comment

Your email address will not be published.


*