Регламентна комісія на чолі з Наталією Верещинською проігнорували закон На Миколаївщині виявлено стихійні сміттєзвалища Міська влада «зливає» комунальне підприємство «Миколаївводоканал» Верховна Рада створила некомфортні умови для «своїх» виконавців робіт Миколаївську лікарню потрібно оснастити новітнім обладнанням – Андрій Патій

«Стрийводоканал» оштрафовано за забруднення річки Стрий

Близько 2 млн. грн. сплатив Стрийводоканал на користь держави за забруднення річки Стрий. КП «Стрийводоканал» завдало державі збитки на суму понад мільйон гривень через неефективну роботу очисних споруд підприємства. Про це повідомляє прес-служба Держекоінспекції у Львівській області. Проведеною позаплановою перевіркою Комунального підприємства «Стрийводоканал» щодо виконання припису Інспекції встановлено подальшу неефективну роботу очисних споруд підприємства, внаслідок чого у річку Стрий відбувається скид зворотних вод з перевищенням встановлених нормативів ГДС.

Перевищення нормативів гранично-допустимих скидів виявлено за наступними показниками: БСК5, ХСК, СПАР, хлориди, азот амонійний, залізо загальне, нітрити, фосфати, завислі речовини та нафтопродукти.
Відповідно до Методики державними інспекторами проведено розрахунок розмірів відшкодування збитків, заподіяних водним ресурсам на суму 1 050 361 грн.

Проте підприємство добровільно не сплатило штрафу і екологи звернулись до Господарського суду, який виніс рішення про сплату 1,98 млн. грн.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*