Громадські активісти Миколаївщини домоглись визнання незаконним тарифів на водопостачання та водовідведення та їх перерахунку Регламентна комісія на чолі з Наталією Верещинською проігнорували закон На Миколаївщині виявлено стихійні сміттєзвалища Міська влада «зливає» комунальне підприємство «Миколаївводоканал» Верховна Рада створила некомфортні умови для «своїх» виконавців робіт

Миколаївську лікарню потрібно оснастити новітнім обладнанням – Андрій Патій

Лікар-хірург Миколаївської міської лікарні Андрій Патій надав коментар щодо бачення розвитку установи.
З початку 2021 року основна частка коштів для лікарні надходить з Національної служби охорони здоров’я (НСЗУ).Кількість коштів залежить від якості та об’єму роботи медичної установи. Тому потрібно працювати над оптимізацією роботи нашої лікарні, сконцентруватися на напрямках, які приносять найбільший прибуток (напр. хірургічні втручання, суасні діагностичні дослідження), що вимагає оснащення лікарні новітнім обладнанням.

Якщо ми хочемо бути успішними, то Миколаївська міська рада повинна допомагати медицині і залучати кошти місцевого бюджету для розвитку установи. Необчхідно продумати заходи для економії коштів, наприклад, кейтеринговий сервіс замість використання пральні чи стерилізаційної служби.

Стосовно COVID. Необхідно сконцентрувати зусилля на проведення вакцинації, що є основою боротьби з коронавірусом. Провести в місцевих ЗМІ агітацію та пояснити населенню важливість вакцинації.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*