Регламентна комісія на чолі з Наталією Верещинською проігнорували закон На Миколаївщині виявлено стихійні сміттєзвалища Міська влада «зливає» комунальне підприємство «Миколаївводоканал» Верховна Рада створила некомфортні умови для «своїх» виконавців робіт Миколаївську лікарню потрібно оснастити новітнім обладнанням – Андрій Патій

Верховна Рада створила некомфортні умови для «своїх» виконавців робіт

З квітня 2020 року почали діяти нові зміни до закону України «Про публічні закупівлі». Якщо раніше замовник робіт мав право укладати напряму договір та на свій розсуд вибирати підрядника робіт, то з 19 квітня, якщо вартість закупівлі перевищує 50 тисяч, але є меншою визначених Законом порогів, то він зобов’язаний провести спрощену (допорогову) закупівлю. Саме ці зміни і вплинули на проведення робіт, ремонтів в місті Миколаєві. Так, відповідно до даних з відкритих джерел Миколаївське комунальне підприємство «Житлово-комунальне управління» не провело жодних торгів з моменту набрання чинності нової редакції закону.
Всі проплати, які здійснювались навіть у листопаді-грудні 2020 року стосуються договорів, укладених ще в березні.

Саме ця норма унеможливила віддавати «своїм» роботи по населених пунктах. І зараз господарку Миколаївщини чекає новий виток розвитку, бо тепер «своїм» потрібно буде знижувати ціни. Суть проста на торги може надати пропозицію будь який ФОП чи юридична особа , запропонувати свою ціну і виграти виконання робіт.

Ця подія стане вигіднішою для миколаївчан, оскільки така конкуренція може призвести до зниження вартості робіт та наданих послуг.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*