Громадські активісти Миколаївщини домоглись визнання незаконним тарифів на водопостачання та водовідведення та їх перерахунку Регламентна комісія на чолі з Наталією Верещинською проігнорували закон На Миколаївщині виявлено стихійні сміттєзвалища Міська влада «зливає» комунальне підприємство «Миколаївводоканал» Верховна Рада створила некомфортні умови для «своїх» виконавців робіт

Верховна Рада створила некомфортні умови для «своїх» виконавців робіт

З квітня 2020 року почали діяти нові зміни до закону України «Про публічні закупівлі». Якщо раніше замовник робіт мав право укладати напряму договір та на свій розсуд вибирати підрядника робіт, то з 19 квітня, якщо вартість закупівлі перевищує 50 тисяч, але є меншою визначених Законом порогів, то він зобов’язаний провести спрощену (допорогову) закупівлю. Саме ці зміни і вплинули на проведення робіт, ремонтів в місті Миколаєві. Так, відповідно до даних з відкритих джерел Миколаївське комунальне підприємство «Житлово-комунальне управління» не провело жодних торгів з моменту набрання чинності нової редакції закону.
Всі проплати, які здійснювались навіть у листопаді-грудні 2020 року стосуються договорів, укладених ще в березні.

Саме ця норма унеможливила віддавати «своїм» роботи по населених пунктах. І зараз господарку Миколаївщини чекає новий виток розвитку, бо тепер «своїм» потрібно буде знижувати ціни. Суть проста на торги може надати пропозицію будь який ФОП чи юридична особа , запропонувати свою ціну і виграти виконання робіт.

Ця подія стане вигіднішою для миколаївчан, оскільки така конкуренція може призвести до зниження вартості робіт та наданих послуг.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*