Громадські активісти Миколаївщини домоглись визнання незаконним тарифів на водопостачання та водовідведення та їх перерахунку Регламентна комісія на чолі з Наталією Верещинською проігнорували закон На Миколаївщині виявлено стихійні сміттєзвалища Міська влада «зливає» комунальне підприємство «Миколаївводоканал» Верховна Рада створила некомфортні умови для «своїх» виконавців робіт

На Миколаївщині виявлено стихійні сміттєзвалища

 Працівниками Державної Екологічної інспекції у Львівській області, в рамках розгляду звернення громадянина Олексія Мінтія щодо несанкціонованого розміщення твердих побутових відходів, проведено заходи державного нагляду (контролю) на території Миколаївської ОТГ Львівської області.Під час виїзду державними інспекторами встановлено несанкціоновано розміщене сміттєзвалище орієнтовною площею 750 кв. м вздовж дороги біля села Вербіж в напрямку сіл Кагуїв та Гонятичі Миколаївського району Львівської області.

Утворення таких стихійних сміттєзвалищ сприяє незатверджена схема санітарної очистки Миколаївської територіальної громади, відповідно до Закону України “Про відходи”. Жителі сіл не знають коли заберуть сміття від них, а, отже, викидають його, забруднюючи навколишнє середовище.

Відповідно до чинного законодавства, ліквідувати стихійні сміттєзвалища має Миколаївська ОТГ, тому інспекцією готується лист до скерування на міського голову для реагування. 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*